DODATKI LAKIERNICZE
Doskonalenie to klucz do sukcesu. Wyzwanie ciągłego doskonalenia realizujemy poprzez współpracę ludzi i ciągłe ulepszanie metod pracy. Dzięki temu EMM jest wyjątkowy. Jako profesjonalista musisz pracować przy pomocy najlepszych produktów. Jeśli produkty te mają być również atrakcyjne cenowo, to powinieneś wybrać nasze marki: Colad, Hamach, Ronin Tools i Tander.

Bezustannie wprowadzamy innowacje w ramach tych marek. Robimy to abyś mógł w pełni wykorzystać swą wiedzę i doświadczenie.
Dlatego starannie wsłuchujemy się w oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Potrzeby te zawsze uwzględniamy tworząc nowe rozwiązania
i produkty.

HAMACH CENTRAL VACUUM

Hamach Central Vacuum (HCV) to instalacja centralnego odpylania oferowana przez EMM. Dopasowana do potrzeb naszych Klientów. Rzetelność, najwyższa jakość i ponad 30 lat doświadczenia!
Wszelkie informacje o oferowanych przez nas różnych systemach
i ich zastosowaniach zamieszczono w tym katalogu.

Pobierz katalog HCV

SERWIS - JAKOŚĆ - BEZPIECZEŃSTWO

Decydując się na HCV oszczędzasz czas i pieniądze. Oferowane przez nas jednostki mają żywotność ponad 20 lat. Ponadto HCV ograniczy zużycie środków ścierających i przedłuży żywotność szlifierki.
A na dodatek system HCV pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo miejsca pracy podnosząc frekwencję pracowników.

Pobierz katalog HCV

TWÓJ INDYWIDUALNY SYSTEM HCV

Wszystkie systemy HCV są zindywidualizowane z myślą o konkretnych potrzebach Klientów. W zależności od rozmiaru twojego przedsiębiorstwa, wymagań i budżetu nasi eksperci stworzą idealną instalację HCV tylko dla ciebie.
System HCV składa się z trzech części.

Pobierz katalog HCV

SERIE PRODUKTÓW

Serce twojego systemu HCV tworzy centralna jednostka odciągu.
Ta jednostka zapewnia pożądany stopień odpylania w razie potrzeby. Centralne jednostki odciągu oferowane są przez EMM w trzech różnych seriach. Każda z nich cechuje się inną wydajnością.
WYSOKA JAKOŚĆ - WYJĄTKOWA JAKOŚĆ - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Pobierz katalog HCV

PUNKTY ODCIĄGU

Aby zmaksymalizować efektywność twojej centralnej jednostki odciągu, masz możliwość określenia własnych punktów odciągu. Dostępne są wszystkie rodzaje punktów. Najpierw należy wybrać mocowanie: mocowanie do ściany, do sufitu lub ramię ruchome.
Można zestawić ze skrzynkami zasilającymi Hamach.

Pobierz katalog HCV
Kabiny lakiernicze