Kompleksowe wyposażenie lakierni i blacharni

Szukaj
Close this search box.

Systemy pomiarowe

Ulepsz swój biznes

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, żeby odpowiedzieć na pytania i uwagi.

Kabiny lakiernicze

Elektroniczny system pomiarowy Celette Naja 3D jest niezależnym urządzeniem niewymagającym specjalnego poziomowania w stosunku do mierzonego pojazdu. Urządzenie gwarantuje szybkie zdiagnozowanie punktów bazowych płyty podłogowej oraz gabarytów zewnętrznych bez konieczności demontażu podzespołów samochodu. NAJA jest systemem bezprzewodowym, pomiędzy zespołem pomiarowym, a częścią komputerową nie ma żadnych kabli, ekranów, laserów, sond itp. Przekaz impulsów odbywa się drogą radiową za pomocą łącza Bluetooth.

Baza danych tzw. karty pomiarowe są opracowywane przy współpracy ze wszystkimi producentami samochodów. W bazie danych zamieszczone są zdjęcia punktów pomiarowych ułatwiające ich bardzo szybką lokalizację.

Intuicyjne oprogramowanie prowadzi cały proces pomiaru poprzez sygnalizację wizualną oraz dźwiękową, co jest przyjazne i proste dla użytkownika. Aktualizacja danych dostępna jest przez cały rok przez internet. Elektroniczny system pozwala sporządzić pełną dokumentację przed i po naprawczą. System posiada kilka różnych rodzajów wydruków w postaci graficznej oraz wartościowej, co jest najważniejszym dowodem przeprowadzenia prawidłowej naprawy zgodnej z wytycznymi producenta.

Elektroniczny system pomiarowy NAJA współpracuje ze wszystkimi rodzajami ram naprawczych.

System umożliwia zastosowanie specjalnego stelażu pomiarowego co pozwala na szybkie dokonywanie pomiarów płyty podłogowej bez konieczności montażu pojazdu na ramy naprawcze. Pomiar odbywa się na podnośnikach kolumnowych.

– Napięcie wejściowe 110 – 240V, 50-60Hz
– Wymiary opakowania: 2120x700x450mm (LxBxH)
– Waga: 230kg

1x system pomiarowy z listwą pomiarową
1x zestaw komputerowy
1x zestaw z przyrządami pomiarowymi
1x roczna licencja na oprogramowanie

– system pomiarowy – gwarancja 24 miesiące (na czas naprawy gwarantujemy urządzenia i części zastępcze)
– serwis 24/dobę
– baza danych 12 miesięcy gratis

Celette

Nasze Realizacje