Kompleksowe wyposażenie lakierni i blacharni

Szukaj
Close this search box.

O Nas

Blowtherm Polska

Jakość bez granic

Nasze Motto

„Kompleksowe rozwiązania pod klucz”

Pragniemy zapewnić, że będziemy Państwa rzetelnym i godnym zaufania partnerem. 

Nasza Misja

Nieustanne dążenie do doskonałości wdrażając innowacyjne technologie dostosowane do zmieniającego się otoczenia oraz wymogów, zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i ochrony środowiska, pozwalające zapewnić naszemu zespołowi przewagę konkurencyjną.

Wartości

Zawsze dążymy do celu w oparciu o kluczowe wartości naszego przedsiębiorstwa:

Blowtherm Polska

Firma Blowtherm Polska jest wiodącym dostawcą profesjonalnych rozwiązań dla serwisów blacharsko-lakierniczych oraz lakierni przemysłowych. Założyciel firmy to człowiek, który działa w branży lakierniczej od ponad 25 lat. W 2005 roku pojawiła się szansa na rozpoczęcie współpracy z jedną z największych fabryk na świecie Blowtherm S.p.A.  i właśnie wtedy zapadła decyzja o przekształceniu się firmy i otworzeniu spółki Blowtherm Polska, która została wyłącznym importerem urządzeń przemysłowych na terenie naszego kraju. Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć zespół ludzi z pasją, wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy działają w branży lakierni przemysłowych oraz motoryzacji.

Wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne i energooszczędne dla naszych Partnerów i Klientów, mając na uwadze względy bezpieczeństwa pracy jak i ochronę środowiska naturalnego. 

Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego, począwszy od wsparcia technicznego, projektowania, koordynacji projektów, doboru i sprzedaży urządzeń dedykowanych dla poszczególnych lakierni, serwisów oraz autoryzowanych stacji dealerskich na terenie całej Polski.

To co nas wyróżnia to unikalne i zindywidualizowane rozwiązania. Dzięki zespołowej pracy poszczególnych działów, w tym projektowo-technologicznego, który koordynuje każdy etap w procesie inwestycyjnym: od prac projektowych, budowlanych, konstrukcyjnych, instalacyjnych, aż do etapu wdrożeń i odbiorów, Blowtherm Polska jest liderem krajowego rynku. 

Fabryka Blowtherm

Blowtherm S.p.A. od ponad 65 lat jest światowym liderem w produkcji kabin lakierniczych oraz systemów grzewczych dla sektora motoryzacyjnego oraz przemysłu. Producent posiada zautomatyzowane linie produkcyjne oraz rozbudowany dział badawczo – rozwojowy, dzięki którym jest wiodącym pionierem nowoczesnych technologii i patentów, które posiadają zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki światowej.

Urządzenia Blowtherm stosowane są w przemyśle lakierniczym, stoczniowym, lotniczym, grzewczym, kolejowym, meblarskim, a także w transporcie drogowym, pasażerskim, a nawet w sektorze rolniczym, wojskowym czy pojazdów specjalistycznych. Co wyróżnia fabrykę? Innowacyjne i niestandardowe rozwiązania pozwalające Klientom na optymalizację procesów lakierniczych, podnosząc rentowność i wydajność, a przy tym utrzymując najwyższą jakość.

Nasza Wizja

Nasz zespół inżynierów z wielką pasją wdraża i udoskonala zaawansowane technologie poprzez ciągłe dążenie do perfekcji spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy naszym partnerom ciągły dostęp do najnowszych technologii, gwarantując jednocześnie efektywny serwis na najwyższym poziomie.

Oferujemy nowoczesne i energooszczędne rozwiązania dla:

  • serwisów lakierniczych

  • serwisów blacharskich

  • serwisów mechanicznych

  • lakierni i malarni przemysłowych

Co Nas Wyróżnia?

Doradzamy, projektujemy, koordynujemy i instalujemy.

Co nas wyróżnia? Z pewnością kompleksowe działanie w sektorze motoryzacyjnym i w przemyśle.

Blowtherm Polska przez ostatnie lata zrealizowało kilkadziesiąt spersonalizowanych inwestycji dla Klientów polskich i zagranicznych. Do każdego projektu podchodzimy indywidulanie i z wielką pasją, aby nasi Klienci uzyskali najbardziej optymalne rozwiązania dostępne w naszej branży. 
W samej Polsce zainstalowaliśmy ponad 1000 urządzeń w branży automotive oraz w przemyśle. 

Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie zespołu ludzi z pasją, którzy każdego dnia dbają o partnerskie relacje z naszymi Klientami.

Nasi Partnerzy

Blowtherm
w liczbach

1
Zadowolonych Klientów
100
Ukończonych Projektów
1
Osób Liczy
Nasz Zespół

Sprawdź Ofertę Finansowania Dla Klienta