Kompleksowe wyposażenie lakierni i blacharni

Szukaj
Close this search box.

Pneumatyczna przecinarko-wyrzynarka do elementów karoserii MEC600

Pneumatyczna przecinarko-wyrzynarka do elementów karoserii MEC600

Jedyne opatentowane urządzenie zaprojektowane dla napraw blacharskich, które jest łatwe w obsłudze. Urządzenie skraca maksymalny czas naprawy i zarazem redukuje jej koszty.

Przy standardowej metodzie wycinania elementów karoserii używamy piłki albo szlifierki. Obie metody powodują powstawanie iskier podczas  Przy obydwu metodach wycinania występują iskry podczas pracy, które mogą uszkodzić inne samochody albo doprowadzić do zaprószenia ognia w warsztacie.

Przy zastosowaniu innowacyjnej technologii MEC600 proces wycinania odbywa się bardzo precyzyjnie i bezpiecznie eliminując powstawanie iskier i pyłów szlifierskich, nie uszkadza tapicerek oraz elementów z tworzyw sztucznych. W urządzeniu MEC600 jest zastosowany specjalny frez do cięcia z węglika spiekanego, jest to jeden z najtwardszych dostępnych materiałów konstrukcyjnych.

Urządzenie jest również przystosowane do przecinania elementów aluminiowych oraz usuwania spoin laserowych za pomocą specjalnych frezów.

Aby wydłużyć żywotność freza jest zalecane używania chłodziwa podczas cięcia oraz dobrania odpowiedniego ciśnienia roboczego nie przekraczającego 6,3 bar.

Urządzenie spełniające bezpieczne i higieniczne warunki BHP.

Przecinarka MEC600  jest homologowana przez wiodących producentów samochodowych na całym świecie.

Nr kat.: 640080

– 12 miesiecy (na czas naprawy gwarantujemy urządzenia i części zastępcze)
– serwis 24h

Producent: Wielander+Schill

 

Film instruktażowy 3D:

Prezentacja wycinania:

Wyposażenie opcjonalne do MEC600

Nasze Realizacje