Kompleksowe wyposażenie lakierni i blacharni

Szukaj
Close this search box.

Trzy produkty, których nie może braknąć w Twojej lakierni!

Pamiętaj, że przy pracach lakierniczych liczy się bezpieczeństwo i komfort pracy. Każdy lakiernik wie, że to bardzo żmudna i ciężka praca. Nie pozwól, by jakiś element stroju, czy akcesoria z których korzystasz utrudniały Ci pracę.

Wybraliśmy trzy produkty, które powinny się znaleźć w Twoim posiadaniu:

Kombinezon lakierniczy! To istny must have. Troszcz się o swoją skórę i swoje bezpieczeństwo. Nierzadko lakiernikom brakuje dobrze dobranego zabezpieczenia, czyli właśnie kombinezonu. My oczywiście polecamy te profesjonalne, z atestami. Masz do wyboru kombinezony wielokrotnego użytku i takie jednorazowe. Ten pierwszy będzie trwały i dobrze wentylowany. W 100 proc. jest bezpyłowy, przez co świetnie się sprawdza do czystych procesów lakierniczych. Ściśle dopasowany wokół nadgarstków, zapewni Ci znakomitą ochronę. Posiada otwory przy ramionach zapewniające wymianę powietrza. Colad wiedział co robi, wypuszczając ten model na rynek. Drugim rodzajem kombinezonu, będzie ten jednorazowy. To z pewnością optymalne rozwiązanie. Chroni przed nieszkodliwymi substancjami chemicznymi, takimi jak farby na bazie wody lub detergenty nie zawierające substancji niebezpiecznych. Możecie go kupić u nas w sklepie Lakiernik.Store, a jego kod produktu to: 530060. Pamiętaj, żeby dopasować rozmiar swojego kombinezonu. Zapewni to pełną swobodę ruchów w trakcie pracy.

Kolejnym, bardzo ważnym elementem, są rękawiczki. Rękawiczki nitrylowe Colad są szczególnie odpowiednie do pracy z lakierami i rozpuszczalnikami. Przeznaczone do jednorazowego użytku (NIGDY NIE ZAKŁADAJ ICH DWA RAZY!). Zapobiega to ich zanieczyszczeniu i gwarantuje czyste warunki pracy. Nie zawierają pudru, silikonu ani lateksu, przez co zapobiegają podrażnieniom skóry. Wydłużony mankiet oraz teksturowana powierzchnia zapewniają lepszą chwytność. Poza ochroną użytkownika ważne jest także to, aby rękawice chroniły lakier przed zanieczyszczeniem. Rękawice nitrylowe Colad chronią lakier przed włosami, kawałkami skóry oraz potem, ponadto chronią użytkownika przed rozpryskami chemikaliów.

Środki ochrony indywidualnej: KAT III zgodnie z rozporządzeniem UE 89/686/EEC. ŚOI o złożonej konstrukcji chronią przed zagrożeniami, które powodują nieodwracalne szkody dla zdrowia.

Na trzecim miejscu pragniemy umieścić KUBKI. Nie byle jakie kubki, a kubki lakiernicze Colad. To specjalistyczne pojemniki do preparatów lakierniczych. Są odporne na działanie rozpuszczalników, mają płaskie dno, precyzyjny nadruk – to wszystko sprawi, że osiągniesz idealną mieszankę wybranego koloru.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami. Jako fachowcy z bardzo bogatym doświadczeniem lakierniczym, doradzimy Ci najlepiej jak umiemy. 

Twój Zespół Blowtherm Polska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *